Осінні свята

Осінь - насичена пора збору врожаю та святкувань.  Дні сіл відбуваються по всій Нечаянській громаді. В цьому році, свій день народження відсвяткували весело. Адже праця і відпочинок – двійко добрих друзів, які роблять життя людини змістовним. Без праці – не буде хліба на столі, без відпочинку – радості на душі. Свята почались з 22 вересня - День села відзначали у с-щі Благодарівка.

Вітання!

Не кожен день люди отримують високі нагороди. Медаль і грамоту Верховної Ради України за заслуги перед українським народом сьогодні 17.07 отримала Здобвель Раїса Вікторівна Комсомольський сільський голова (1986-2000 рр.)у с-щі Благодарівка, вручив її, народний депутат Верховної Ради, Борис Козирь.     Наші вітання цій чудовій жінці!

Прийняли участь у засіданні круглого столу

18 квітня 2018 року на базі Центру розвитку місцевого самоврядування відбулось засідання круглого столу "Актуальні питання організації правової та кадрової роботи в об'єднаних територіальних громадах, взаємодія з судами", в якому прийняли участь секретар сільської ради Сопільняк І.С. та в.о. старости с-щ Благодарівка, Маловарварівка та с.Сеньчине Швець Н.В.