ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 06.05.2021 08:25

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

Замовник: Відділ освіти, молоді, спорту та культури Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

Найменування предмета закупівлі: Код ДК 021:2015 09110000-3«Тверде паливо»  (вугілля марок А (6-13), ДГ (50-100), ГЖ (13-50), Д (40-80)).

Вид процедури: відкриті торги.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-29-003478-a

Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі: 823 000,00 грн. (вісімсот двадцять три тисячі гривень 00 коп.), відповідно Рішення про бюджет Нечаянської сільської територіальної громади Миколаївського району Миколаївської області №14 від 24.12.2021 року.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: якість товару повинна відповідати умовам державних стандартів, що є чинними на території України для відповідної категорії товару та технічним умовам щодо їх виробництва.