Оголошення

Інформація щодо режиму роботи уповноважених органів з питань пробації в умовах загальнонаціонального карантину

У зв’язку з пандемією коронавірусу Миколаївський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області з питань пробації переведено в особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

08:32 01.04.2020

LІ сесія восьмого скликання

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

15:26 10.01.2020

L позачергова сесія восьмого скликання

16:39 18.12.2019

ХLVIII позачергова сесія восьмого скликання

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року № 1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

14:18 06.11.2019