ХLІІІ позачергова сесія восьмого скликання

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року № 1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

19:33 22.05.2019

ХLІ позачергова сесія восьмого скликання

16:28 04.04.2019

ХХХІХ позачергову сесію восьмого скликання перенесено на 13.03.2019 року

14:52 28.02.2019

ХХХІХ позачергова сесія восьмого скликання

09:09 25.02.2019

ХХХVІІІ позачергова сесія восьмого скликання

14:54 12.02.2019