Дякуємо за надану гуманітарну допомогу!

Відділ освіти, молоді, спорту та культури Нечаянської сілсьької ради щиро вдячні Гуманітарному штабу при Миколаївській ОВА за підтримку у такий нелегкий для нашої країни час та надану гуманітарну допомогу (спортивний інвентар для закладів освіти). Чекаємо перемоги та якнайшвидшого відновлення роботи закладів освіти Нечаянської ТГ.

До уваги страхувальників - роботодавців, фізичних осіб-підприємців та застрахованих осіб!

01 січня 2023 року набрала чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», яким передбачено, що саме ПФУ є уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Вакантна посада провідного спеціаліста-юрисконсульта

Відповідно до Закону України від 12 травня 2015 року № 389-VІІІ «Про правовий режим воєнного стану» із змінами, внесеними згідно Закону України від 12 травня 2022 року № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», відділ освіти, молоді, спорту та культури Нечаянської сільської ради повідомляє про наявність вакантної посади провідного спеціаліста-юрисконсульта – 1(одна) штатна одиниця.

ХХІІІ позачергова сесія восьмого скликання

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 14 грудня 2020 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє: