ХLІ позачергова сесія восьмого скликання

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року № 1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

16:28 04.04.2019

ХХХІХ позачергову сесію восьмого скликання перенесено на 13.03.2019 року

14:52 28.02.2019

ХХХІХ позачергова сесія восьмого скликання

09:09 25.02.2019

ХХХVІІІ позачергова сесія восьмого скликання

14:54 12.02.2019

Кандидат до складу Миколаївського госпітального округу

20 грудня 2018 року на черговому засіданні ХХХV сесії восьмого скликання внесено зміни до рішення сільської ради від 17 серпня 2018 року №6 «Про делегування кандидата від Нечаянської об’єднаної територіальної громади  до складу госпітальної ради Миколаївського госпітального округу» та делеговано представника від Нечаянської ОТГ до Миколаївської госпітальної ради Товкач Світлану Анатоліївну – медичну сестру Благодарівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

15:55 25.12.2018