LІІІ позачергова сесія восьмого скликання

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

08:48 15.06.2020

Напрями та механізми надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції

Інформуємо, що Урядом прийнято зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №107 (у редакції від 20.05.2020 №395), якими визначено напрями та механізми надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

13:28 04.06.2020

Про склинання LІІ позачергової сесії сільської ради

12:08 17.04.2020

Інформація щодо режиму роботи уповноважених органів з питань пробації в умовах загальнонаціонального карантину

У зв’язку з пандемією коронавірусу Миколаївський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області з питань пробації переведено в особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

08:32 01.04.2020