V позачергова сесія восьмого скликання

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 14 грудня 2020 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

15:49 10.02.2021

Пунти обігріву

Нечаянська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області повідомляє, що на території Нечаянської ТГ діють 3 пункти обігріву:

12:47 09.02.2021

IV позачергова сесія восьмого скликання

10:33 28.01.2021

IV позачергова сесія восьмого скликання

13:24 11.01.2021

ІІІ позачергова сесія восьмого скликання

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 14 грудня 2020 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

11:19 22.12.2020

ІІ позачергова сесія восьмого скликання

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

14:19 09.12.2020