Про доступ до EOS Crop Monitoring - супутникової онлайн-платформи точного землеробства для моніторингу полів

МінАгро та EOSDA на період посівної кампанії надасть усім українським фермерам безкоштовний доступ до EOS Crop Monitoring - супутникової онлайн-платформи точного землеробства для моніторингу полів.

ХІХ сесія восьмого скликання

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 14 грудня 2020 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

Шановні ветерани війни, учасники бойових дій, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС 1,2 категорій, ветерани військової служби, сільські педагоги та багатодітні родини, у яких будинок опалюється твердим паливом!

Відділ з питань соціального захисту, роботи з сім’ями Нечаянської сільської ради повідомляє, що з урахуванням вимог постанов КМУ від 23.04.2012 № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим та рідким пічним побутовим паливом і скрапленим газом та  граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій»  та від 31.05.2021 №586 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки» затверджені граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу, відповідно до яких населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою у 2022 році.