Х позачергова сесія восьмого скликання

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 14 грудня 2020 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

09:56 13.07.2021

Х позачергова сесія восьмого скликання

09:56 13.07.2021

VIII позачергова сесія 8 скликання

15:35 26.05.2021

Увага! Зміна тарифів на централізоване водопостачання!

Підприємства житлово-побутових послуг: «Нечаянське», "Джерело - 2", Данилівське Нечаянської тг Миколаївського району Миколаївської області інформує споживачів сіл: Нечаяне, Іванівка, Мирне, Чемерлієве, Благодарівка, Маловарварівка, Данилівка, Новоподілля, Тронка, про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги водопостачання.

13:30 31.03.2021

VІІ сесія восьмого скликання