VIII позачергова сесія 8 скликання

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 14 грудня 2020 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

23 квітня 2021 року о 14.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з розглядом питань порядку денного восьмої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

23 квітня 2021 року о 14.30 годині відбудеться засідання восьмої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

1. Про затвердження технічної  документації із землеустрою, передачу в оренду                                                                                                                                невитребуваних земельних часток (паїв) та встановлення орендної плати.

Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

1. Про надання згоди на зміну конфігурації земельної ділянки комунальної власності сільської ради.

Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

1. Про скасування підпункту 1 рішення XLI сесії від 30.01.2020 року №27 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

1. Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки.

1. Різне.

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Секретар сільської ради                                                             І.Сопільняк

Увага! Зміна тарифів на централізоване водопостачання!

Підприємства житлово-побутових послуг: «Нечаянське», "Джерело - 2", Данилівське Нечаянської тг Миколаївського району Миколаївської області інформує споживачів сіл: Нечаяне, Іванівка, Мирне, Чемерлієве, Благодарівка, Маловарварівка, Данилівка, Новоподілля, Тронка, про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги водопостачання.

13:30 31.03.2021

VІІ сесія восьмого скликання

10:28 19.03.2021

VIпозачергова сесія восьмого скликання