П’ятдесят п’ята позачергова сесія сільської ради восьмого скликання.

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

08:40 13.08.2020

Макет пам'ятника

Шановні жителі Нечаянської громади, Нечаянська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області повідомляє, що з  09 липня 2020 року по 09 серпня 2020 року розпочинається процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо макету пам’ятника воїнам - односельчанам і братської могили радянських воїнів в с.Нечаяне біля дороги Миколаїв – Одеса (далі – пам’ятник) та благоустрій території навколо нього.

14:16 13.07.2020

LІІІ позачергова сесія восьмого скликання

08:48 15.06.2020

Напрями та механізми надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції

Інформуємо, що Урядом прийнято зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №107 (у редакції від 20.05.2020 №395), якими визначено напрями та механізми надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

13:28 04.06.2020

Про склинання LІІ позачергової сесії сільської ради

12:08 17.04.2020