ХХVІІ позачергова сесія восьмого скликання

11:22 12.07.2018

ХХV позачергова сесія восьмого скликання

13:57 21.05.2018

ХХІVпозачергова сесія восьмого скликання

08:08 11.05.2018

ХХІІ позачергова сесія восьмого скликання

09:30 12.03.2018

ХХІ сесія сільської ради восьмого скликання

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року № 1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:             09 лютого 2018 року о 13.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань: бюджету, фінансів, житлово-комунального; господарства, депутатської діяльності та соціально-економічного розвитку; АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою, будівництва та захисту прав громадян з розглядом питань порядку денного дев’ятнадцятої сесії сільської ради восьмого скликання.

10:59 31.01.2018

Звіт сільського голови за 2017 рік

На виконання вимог пункту 7 статті 42  України "Про місцеве самоврядування в Україні" відбудеться зустріч Нечаянського сільського голови з громадою, на якій він звітуватиме про свою роботу:

10:15 31.01.2018