Ми вибираємо спорт!

«Ми вибираємо спорт!»

Під таким девізом, живе не тільки молодь  Нечаянської громади. Тим паче, що у нас почалося будівництво поля для міні футболу зі штучним покриттям площею 900кв.м та огорожею.

На сьогоднішній день, спортивний рух на території Нечаянської ОТГ об'єднує багатьох небайдужих людей. Протягом останніх двадцяти шести років команда ФК «Нечаяне» являла собою міцний, боєздатний колектив за футбольними мірками, як дитяча команда, так і команда дорослих.yes  Кому цікаво, більше інформації тут - https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=423611411313031&id=100009925266117 ; https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=380679782433900&id=100014756431697

Усе почалося ще в минулому році, Нечаянська ОТГ взяла участь у державній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та виграла з 11 громад Миколаївської області. laughОдна із умов участі – наявність у подавача співфінансування. Наше міні поле коштує 1,5 млн. грн., де – 750 тис. грн. надає держава, 350 тис. грн. – область та наша сільська рада - 350 тис. грн.

Таким чином у нас вирішується проблема не зайнятості молоді. Тим самим з'являється альтернатива пияцтва, куріння і неробства. Адже основною життєвою передумовою спорту є здоровий спосіб, який виключає набуття шкідливих звичок.