ІІІ позачергова сесія восьмого скликання

Дата: 22.12.2020 11:19

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 14 грудня 2020 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

24 грудня 2020 року о 13.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з розглядом питань порядку денного третьої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

24 грудня 2020 року о 14.00 годині відбудеться засідання третьої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

1. Про внесення змін до бюджету Нечаянської сільської ради на 2020 рік.

Доповідач: Серебрій Т.Ю. – начальник фінансового відділу сільської ради.

2. Про поділ земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення.

Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (будівництво нового стадіону).

Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

6. Про затвердження акту прийняття-передачі до комунальної власності Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області майна Данилівської загальноосвітньої школи І ступенів.

Доповідач: Пшеничняк Ю.М. – в.о. начальника відділу ОМСК.

7. Про затвердження акту прийняття-передачі до комунальної власності Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області майна Данилівської бібліотеки-філії.

Доповідач: Пшеничняк Ю.М. – в.о. начальника відділу ОМСК.

8. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Данилівського ЗЗСО І ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

Доповідач: Пшеничняк Ю.М. – в.о. начальника відділу ОМСК.

9. Про план  роботи Нечаянської сільської ради  на 2021 рік.

Доповідач: Сопільняк І.С. – секретар сільської ради.

10. Про створення виконавчого органу-служби у справах дітей Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердження Положення про службу у справах дітей, її структури та чисельності.

Доповідач: Минта О.В. - начальник відділу соціального захисту.

11. Про затвердження  структури  та  чисельності  апарату Нечаянської   сільської ради  та підвідомчих установ.

Доповідач: Сопільняк І.С. – секретар сільської ради.

Співдоповідач: Пшеничняк Ю.М. – в.о. начальника відділу ОМСК.

12. Про затвердження положень відділів Нечаянської ради.

Доповідач: Сопільняк І.С. – секретар сільської ради.

13. Про умови оплати праці Нечаянського сільського голови.

Доповідач: Серебрій Т.Ю. – начальник фінансового відділу сільської ради

14. Про затвердження бюджету Нечаянської сільської ради на 2021 рік

Доповідач: Серебрій Т.Ю. – начальник фінансового відділу сільської ради.

15.Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

15. Різне.

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Секретар сільської ради                                                             І.Сопільняк