Зберегти навколишнє середовище

Дата: 25.04.2024 20:15

Зберегти навколишнє середовище – з таким закликом до мешканців громади звертається офіцер поліції Нечаянської ОТГ Бруньківський Андрій.

Шановні мешканці громади!

Сьогодні я звертаюся до вас з важливим закликом щодо охорони навколишнього природного середовища. Ми, мешканці цієї громади, маємо відповідальність перед собою та майбутніми поколіннями за збереження та чистоту довкілля.

Кожен з нас повинен зробити внесок у збереження унікальної красоти, якою наш край наділила природа.

Це не так складно, як на перший погляд здається, лише потрібно, щоб кожний думав не лише про сьогодення, а й про майбутнє.  Який може бути внесок людини, у збереження природного середовища:

•  не викидайте побутове та будівельне сміття на території села у невідведених для цього місцях, у зеленій зоні та на берегах річки;
  •  сортуйте сміття для подальшої його переробки, оскільки вторинна сировина

теж має вартість;

•  не паліть опале листя,  траву, оскільки це забруднює повітря, що шкодить вашому здоров’ю та здоров’ю інших людей;
  •  допомагайте зберігати зелені насадження на території громади, оскільки вирубка дерев негативно впливає на земельні угіддя та їх плодючість, власниками яких є кожний житель громади. Лісосмуги – це зелений щит наших родючих земель;
  •    не засмічуйте берег та русло річки, яка є в громаді, оскільки вона джерело прісної води. Запаси прісної води обмежені і постійно зменшуються, тому воду потрібно берегти.

На важливість збереження навколишнього середовища, також вказує чинне законодавство України, яким передбачено відповідальність за правопорушення проти довкілля:

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Однак не лише відповідальність за законом повинна спонукати до збереження довкілля, а й особисте сумління та обов’язок перед своїми нащадками, які будуть тут жити після нас.

Спільними зусиллями ми збережемо наше природне надбання для майбутніх поколінь.

Давайте діяти разом у даному напрямку.  Дякую вам за увагу та розуміння. Разом ми сила!

Поліцейський офіцер громади                                              Андрій Бруньківський