ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі за предметом «Збірні панельні огорожі», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне в

Дата: 09.04.2024 21:43

Найменування замовника

Нечаянська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області

Код за ЄДРПОУ

04375613

Юридична адреса

Україна, 57140, Миколаївська область, Миколаївський район, село Нечаяне, вулиця Миру, будинок 27а

Місця надання послуг

Вид, ідентифікатор процедури закупівлі і дата оголошення

Відкриті торги з особливостями.

UA-2024-04-08-004997-a

08 квітня 2024 року

Очікувана вартість предмета закупівлі

231466,67 грн.

- Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Кошторисні призначення, щодо закупівлі за предметом «Збірні панельні огорожі» за кодом ДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали «Єдиного закупівельного словника» згідно рішення 32 сесії 8 скликання № 5 від 13.03.2024 року « Про внесення змін до бюджету Нечаянської сільської ради на 2024 рік»   складають 231466.67 грн.

• Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість закупівлі за кодом ДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Збірні панельні огорожі) складає 231466.97 грн. Розрахунок очікуваної вартості послуг здійснено на підставі моніторингу закупівельних цін даної категорії товару у Миколаївській області за період з 01.01.2024 по теперішній час, а також усередненні ціни комерційних пропозицій суб’єктів підприємницької діяльності.

Закупівля здійснюється з метою упорядкування кладовища та покращення благоустрою в селі Благодарівка  Нечаянської ТГ Миколаївського району Миколаївської області, а також на виконання  вимог Державних санітарних правил та норм "Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України" ДСанПіН 2.2.2.028-99, затверджених  Постановою Головного державного санітарного лікаря України 01.07.1999  N 28, а саме -  кладовища повинні бути огороджені  по  периметру. Селищне кладовище знаходиться в комунальній власності Нечаянської сільської ради.

Загальна довжина складає – 280 метрів трьохсекційної бетонної огорожі та складається з 280 штук плит «Цегла», армована, цементова (цемент марки М500, розмірами 200*50см), 140 штук плит фігурних «Цегла», армована, цементова (цемент марки М500, розмірами 200*50см) та 144 штук стовпчиків гладких,  армовані, цементові на три плити  з двома пазами (цемент марки М500, розміри 215*10*10см. ).

Як основа, для встановлення очікуваної вартості товару, використовувались як ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» а також на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Водночас, розпоряднику (одержувачу) бюджетних коштів необхідно обов’язково враховувати вимоги частини першої статті 23 БКУ та частини четвертої статті 48 БКУ, які забороняють взяття розпорядниками (одержувачами) бюджетних зобов’язань та здійснення платежів без відповідних бюджетних асигнувань, що в свою чергу надаються відповідно до встановлених бюджетних призначень.

• Нормативно-правове регулювання.

Вироби з бетону (плити та стовпи) повинні мати Сертифікат відповідності та Протокол Випробувань до нього

Учасники при поданні тендерної пропозиції повинні враховувати норми (врахуванням вважається факт подання тендерної пропозиції, що учасник ознайомлений з даним нормами і їх не порушує, жодні окремі підтвердження не потрібно подавати):

—        постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації» від 03.03.2022 № 187, оскільки замовник не може виконувати зобов’язання, кредиторами за якими є Російська Федерація або особи, пов’язані з країною-агресором, що визначені підпунктом 1 пункту 1 цієї Постанови;

—        постанови Кабінету Міністрів України «Про застосування заборони ввезення товарів з Російської Федерації» від 09.04.2022 № 426, оскільки цією постановою заборонено ввезення на митну територію України в митному режимі імпорту товарів з Російської Федерації;

• Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі.

В зв’язку з вищевикладеним замовник прийняв рішення відповідно таких технічних характеристик предмета закупівлі, а саме:

Найменування предмету закупівлі

Технічні, якісні характеристики товару

Фото зразок

Оод.

виміру

К-ть

1

Стовпчик гладкий,  армований, цементовий на три плити  з двома пазами (цемент марки М500)

• Висота – 215 см
  • Ширина 10 см.
  • Товщина – 10 см

144

2

Плита (цегла), армована, цементова (цемент марки М500)

• Висота – 50 см
  • Ширина -  200 см.

280

3

Плита фігурна (цегла), армована, цементова (цемент марки М500

• Висота – 50 см
  • Ширина -  200 см.

140

Строк поставки: 10 (десять) календарних днів з дати укладення договору

Місце надання послуги: 54112, Миколаївська область, Миколаївський район, селище Благодарівка, вулиця Центральна, будинок 49в.

Нечаянська сільська рада