Повідомлення про намір щодо підвищення тарифів на водопостачання ПЖПП "Нечаянське"

Дата: 20.07.2023 14:35

про намір зміни тарифу на централізоване водопостачання.

На виконання Наказу Міністерства регіонального розвитку ,будівництва та житлово –комунального господарства України №130 від 05.06.2018 року « Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» ПЖПП «Нечаянське» Нечаянської сільської ради Миколаївської області повідомляє про намір зміни тарифів на централізоване водопостачання на території сіл Нечаяне, Іванівка, Мирне, Чемерлієве.

Стаття витрат

Грн.,м3

Прямі матеріальні витрати

15,61

Прямі витрати з оплати праці

16,39

Інші прямі вирати

3,28

Загальновиробничі витрати

3,22

Всього витрат повної собівартості

Всього для населення

38,50

Всього для бюджетних установ та інших споживачів

41,00

Обгрунтування зміни тарифу.

Зміна тарифу здійснюється шляхом перегляду тарифу та його структури. ПЖПП «Нечаянське» використовує тариф в розмірі 17,00 грн/3для усіх споживачів, затверджений у 2021 році. Протягом 2020-2022 років підприємство отримувало збитки, які компенсувались з місцевого бюджету шляхом фінансової допомоги.

Рівень відшкодування собівартості діючого тарифу з централізованого водопостачання за 12 місяців 2022 року складає 70%.

З причин не залежних від діяльності ПЖПП «Нечаянське» збільшилися витрати:  на оплату праці ЄСВ, електричної енергії, які є основними складовими тарифу.

Відсоток зміни тарифу для населення :

Існуючий тариф ,

Плановий тариф,

Відхилення

+/-, грн..

17,00

21,5

226,50

Відсоток зміни тарифу для бюджетних та інших споживачів.

Існуючий тариф ,

Плановий тариф,

Відхилення

+/-, грн..

18,22

41,00

22,78

225,20

Строк ,протягом якого приймаються обґрунтовані зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, встановлюється протягом 7 календарних днів, з дня повідомлення на сайті Нечаянської сільської ради за посиланням https:/nechayanska-dromada.gov.ua чи в ПЖПП «Нечаянське».

Зауваження і пропозиції приймаються для розгляду за адресою: 57140, с.Нечаяне, вул.Одеська, 15, Миколаївська область, Миколаївський району.

З повагою,

директор ПЖПП «Нечаянське»                                         Едвард АРАКЕЛЯН