На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 14 грудня 2020 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

 

12 квітня 2023 року о 09.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з розглядом питань порядку денного двадцять шостої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

 

12 квітня 2023 року о 09.30 годині відбудеться засідання двадцять шостої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

  1. Про внесення змін та доповнень до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

     Доповідач: Сопільняк І.С. – секретар сільської ради.

  1. Про прийняття до комунальної власності  Нечаянської сільської ради кладовищ, розташованих на території Нечаянської територіальної громади.

     Доповідач: Вівчар М.М. – сільський голова.

  1. Про внесення  змін до бюджету Нечаянської сільської територіальної громади  на  2023 рік.

Доповідач: Шербан В.В. – начальник фінансового відділу.

  1. Про затвердження проекту землеустрою та надання в довгострокову оренду.

Доповідач: Шербан В.В. – начальник фінансового відділу.

  1. Про затвердження Стратегії  розвитку Нечаянської територіальної громади Миколаївського району Миколаївської області на період до 2027 року включно.

     Доповідач: Козлов Я.М. – заступник сільського голови.

  1. Різне.

 

            Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00), або переглянути їх на офіційному сайті Нечаянської сільської ради nechayanska.gromada.org.ua, у розділі «Архів документів».

 

 

Секретар сільської ради                                                             І.Сопільняк