Отримання насіння кукурудзи бренду DEKALB

Дата: 21.03.2023 08:29

Фото без описуІнформуємо, що з 17 по 31 березня 2023 року в системі Державний аграрний реєстр триватиме прийом заявок від малих агровиробників на отримання насіння кукурудзи бренду DEKALB.

Проєкт реалізується Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та компанії «Байєр» у межах ініціативи USAID AGRI-Україна.

Заявку можуть подати агровиробники, які:

зареєстровані як юридичні особи, або фізичні особи-підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства;

не є отримувачами підтримки за програмою «Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) добрив та насіння соняшника»;

мають загальну площу земельних ділянок у власності та/або в оренді       від 5 до 500 га;

станом на дату подання заявки фактично не перебувають та не провадять свою господарську діяльність на тимчасово окупованій території України             (АР Крим та м. Севастополь) або на територіях, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), або на територіях, на яких ведуться бойові дії відповідно до списку, затвердженого Мінреінтеграції (Наказ від 22 грудня               2022 року № 309 «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією»);

не провадять господарську діяльність на території Російської Федерації та Республіки Білорусь;

не віднесені до юридичних або фізичних осіб-підприємців, до яких застосовуються спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України «Про санкції»;

не віднесені до юридичних або фізичних осіб-підприємців, щодо яких порушено справи про банкрутство та/або яких визнано банкрутами, та/або які перебувають на стадії ліквідації. Не віднесені до юридичних або фізичних осіб-підприємців, щодо яких є рішення суду, яке набрало законної сили, про притягнення до кримінальної відповідальності за корупційне правопорушення.

Зацікавленим агровиробникам необхідно подати заявку в ДАР на участь у програмі «Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) насіння кукурудзи бренду DEKALB».

Реєстрація у ДАР за посиланням: https://www.dar.gov.ua/cards-useful/yak-zareyestruvatysia.