На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 14 грудня 2020 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

 

20 січня 2023 року о 10.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з розглядом питань порядку денного двадцять першої сесії сільської ради восьмого скликання.

 

20 січня 2023 року о 10.20 годині відбудеться засідання двадцять другої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

  1. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 23 грудня 2021 року №5 «Про затвердження структури та чисельності апарату Нечаянської сільської ради та підвідомчих установ».

     Доповідач: Сопільняк І.С. – секретар сільської ради.

  1. Про вихід Нечаянської сільської ради зі складу засновників Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня Веснянської, Нечаянської, Радсадівської сільських рад Миколаївського району Миколаївської області».

     Доповідач: Вівчар М.М. – сільський голова.

  1. Про утворення добровільної пожежної команди Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

     Доповідач: Бережна О.А. – уповноважена особа з питань ЦЗ.

  1. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Данилівське» у новій редакції.

     Доповідач: Поліщук Л.Б. – староста Данилівського старостинського округу №2.

  1. Різне.

 

            Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00), або переглянути їх на офіційному сайті Нечаянської сільської ради nechayanska.gromada.org.ua, у розділі «Архів документів».

 

 

Секретар сільської ради                                                             І.Сопільняк