Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Миколаївської районної державної адміністрації повідомляє

Дата: 28.06.2022 13:16

« В Україні запрацював сервіс для надання та отримання допомоги»

«Поряд – це портал, що єднає українців. Мета проста: зробити так, щоб той, хто потребує допомоги, отримав її від тих, хто поряд. Саме для цього і існує проєкт «Поряд», який єднає українців. Отримати допомогу чи надати її іншим відтепер можна на порталі.

Важливою перевагою порталу є те, що там усе в одному місці, а інтерфейс простий та зрозумілий для кожного.

Як отримати допомогу

• зайти на портал poryad.in.ua;
  • натиснути кнопку "Потрібна допомога";
  • заповнити коротку форму;
  • після отримання допомоги натиснути "Отримав допомогу".

Потім заявку побачать українці, які можуть допомогти, та вийдуть на зв'язок.

Як допомогти

• зайти на портал poryad.in.ua;
  • обрати свій регіон в рядку пошуку;
  • обрати те, чим ви можете допомогти, із запитів, які розстортовані за категоріями;
  • натиснути кнопку "Допомогти".

На платформі крім стандартних гуманітарних категорій по типу "Їжа" та "Ліки" є категорія "Консультації" де українці зможуть звернутись за допомогою до юристів, психологів та інших фахівців.

З питань можна також звертатися до працівників Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Миколаївської районної державної адміністрації за телефонами :  051053-2-19-67, 2-15-44,  головні спеціалісти-  0974044453, 0960646606 або на електрону пошту: berezanka@mk.gov.ua

Працюємо — перемагаємо!