Пропонуємо перелік факультетів та спеціальностей згідно правил прийому до вищих військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти (ВНП ЗВО), військових коледжів сержантського (старшинського) складу (ВКСС), фахового коледжу морського транспорту Національного університету «Одеська морська академія».

Також доводжу до Вашого відома, що для вступу на навчання до закладів вищої освіти України 2022 року зараховуватимуть результати національного мультипредметного тесту 2022 року, результати ЗНО 2019, 2020 та 2021 років.

Для вступу до військових коледжів сержантського (старшинського) складу (ВКСС), фахового коледжу морського транспорту Національного університету «Одеська морська академія» проходження національного мультипредметного тесту не обов’язкове. Безпосередньо у навчальному закладі кандидати мають змогу скласти вступні іспити з відповідних предметів.

Детальну інформацію щодо переліку документів, проходження медичного огляду, можна отримати під час співбесіди з кандидатами на навчання в четвертому відділі Миколаївського РТЦК та СП.

 

Додатки:

  1. Перелік факультетів та спеціальностей, згідно правил прийому до ВВНЗ, ВНП ЗВО на 12 – ти аркушах.
  2. Перелік спеціальностей, згідно правил прийому до ВКСС на 4 –х аркушах.