Відділення військової підготовки Фахового коледжу морського транспорту Національного університету “Одеська морська академія” оголошує прийом на конкурсній основі на підготовку військових фахівців фахової передвищої освіти за освітньо-професійним ступенем “фаховий молодший бакалавр” з терміном навчання 2 роки за схемою “курсант” в статусі військовослужбовця протягом усього строку навчання для подальшого комплектування посад осіб сержантського (старшинського) складу у Збройних Силах України за відповідними спеціальностями та спеціалізаціями, а сме:

Спеціальність:

Телекомунікації та радіотехніка

Спеціалізація:

Експлуатація корабельних радіотехнічних засобів та засобів зв’язку;

Експлуатація корабельного протичовнового та мінного озброєння;

Експлуатація корабельного ракетно-артилерійського озброєння.

Спеціальність:

Річковий та морський транспорт

Спеціалізація:

Експлуатація корабельних електроенергетичних установок;

Кораблеводіння;

Обслуговування пошуково-рятувальної та водолазної апаратури.

На навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня “фаховий молодший бакалавр” до Відділення військової підготовки приймаються за власним бажанням громадяни України, які здобули повну загальну середню освіту, відповідають установленим вимогам проходження військової служби та успішно пройшли вступні випробування:

• особи із числа цивільної молоді та ліцеїсти віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання;

• військовослужбовці, резервісти та військовозобов’язані, які мають повну загальну середню освіту та не мають військових звань офіцерського складу, віком до 30 років.

До Відділення військової підготовки подаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2019, 2020, 2021, 2022 років з наступних загальноосвітніх предметів:

Для спеціальності “Телекомунікація та радіотехніка”:

- українська мова та література;

- математика або Історія України або фізика.

Для спеціальності “ Річковий та морський транспорт”:

- українська мова та література;

- математика або хімія або географія.

Мінімальний прохідний бал сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з кожного конкурсного предмету дорівнює – 100 балів.

В цьому році також хто не зміг здати ЗНО приймаються на загальних засадах після здачі відповідних іспитів.

Фінансування підготовки військових фахівців у Відділенні військової підготовки здійснюється за рахунок видатків державного бюджету – за державним замовленням.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати фахову передвищу освіту у Відділенні військової підготовки на конкурсній основі відповідно до стандартів фахової передвищої освіти, якщо вони не здобули фахову передвищу освіту або освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста впродовж семи попередніх років за кошти державного або місцевого бюджету.

Адреса Приймальної комісії Відділення військової підготовки:

65014, м. Одеса, вул. Успенська, 28;

тел. (094) 863-69-36;

Проїзд: від зупинки Залізничний вокзал тролейбусом №10, 9, 7 (маршрутним таксі № 145, 148, 150, 190, 175, 210) до зупинки вул. Успенська.

Google maps - Google Карти за запитом Відділення військової підготовки Фахового коледжу морського транспорту Національного університету “Одеська морська академія”.

Сайт - http://navy-college.od.ua

e-mail: [email protected], [email protected]

Телефони для додаткової інформації +38067601360, +380506351315, а бо Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.