НЕЧАЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОГО  РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 04 квітня  2022 року                     с. Нечаяне                          №  21 - р

 

Про додаткові заходи щодо мобілізації засобів

та ресурсів для протидії військовій агресії

Російської Федерації на території

Нечаянської територіальної громади

 

 

       Відповідно до статей 4. 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 14 березня 2022 року №133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 15 березня 2022 року №2119-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», на виконання розпорядження начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 02.04.2022 року №134-р «Про додаткові заходи щодо мобілізації засобів та ресурсів для протидії військовій агресії Російської Федерації», з метою запровадження та здійснення заходів правового воєнного стану, вжиття додаткових заходів щодо мобілізації засобів та ресурсів для протидії військової агресії Російської Федерації, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

 

  1. Призупинити функціонування пунктів приймання металобрухту та вивезення металобрухту за межі Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області на період воєнного стану.

 

  1. Спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України, Сил територіальної оборони Збройних Сил України, службовими особами Національної поліції, Національної гвардії України забезпечити виявлення та вилучення у цивільних осіб військової техніки збройних сил Російської Федерації.

 

  1. Секретарю сільської ради (Сопільняк І.С.) оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті сільської ради.

 

  1. Діловоду сільської ради (Голоблі О.О.), старості Благодарівського старостинського округу №1 (Швець Н.В.), старості Данилівського старостинського округу №2 (Поліщук Л.Б.) надати копії розпорядження особам, що здійснюють прийом металобрухту на території громади.

 

 

 

Сільський голова                                                               Микола ВІВЧАР