ХVІІ позачергова сесія восьмого скликання

Дата: 13.01.2022 15:02

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 14 грудня 2020 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

14 січня 2022 року о 13.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з розглядом питань порядку денного сімнадцятої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

14 січня 2022 року о 13.30 годині відбудеться засідання сімнадцятої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

1. Про створення виконавчого органу-служби у справах дітей Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

Доповідач: Динько В.В. – начальник ССД.

1. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

Доповідач: Динько В.В. – начальник ССД.

1. Різне.

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00), або переглянути їх на офіційному сайті Нечаянської сільської ради nechayanska.gromada.org.ua, у розділі «Архів документів».

Секретар сільської ради                                                             І.Сопільняк