ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 14.12.2021 16:19

Замовник: Відділ освіти, молоді, спорту та культури Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

Найменування предмета закупівлі: Код ДК 021:2015 09110000-3«Тверде паливо»  (вугілля марок АМ (13-25),  АС (6-13), ДГ (13-100), Д (40-80) або еквівалент).

Вид процедури: відкриті торги.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-14-004866-a

Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі: 828 000,00 грн. (вісімсот двадцять вісім тисяч гривень 00 коп.), відповідно Рішення про бюджет Нечаянської сільської територіальної громади Миколаївського району Миколаївської області.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: якість товару повинна відповідати умовам державних стандартів, що є чинними на території України для відповідної категорії товару та технічним умовам щодо їх виробництва.