ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 25.11.2021 15:57

Замовник: Відділ освіти, молоді, спорту та культури Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

Найменування предмета закупівлі: «Капітальний ремонт частини будівлі Нечаянського будинку культури, вул. Шкільна, 15, с. Нечаяне, Миколаївського району,  Миколаївської області (код ДК 021:2015: 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт)»

Вид процедури: відкриті торги.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-23-001427-b

Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі: 2 704 939,00 грн. (два мільйони сімсот чотири тисячі дев’ятсот тридцять дев’ять гривень 00 коп.)

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: якість товару повинна відповідати умовам державних стандартів, що є чинними на території України для відповідної категорії товару та технічним умовам щодо їх виробництва.