ХV позачергова сесія восьмого скликання

Дата: 25.11.2021 14:28

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 14 грудня 2020 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

26 листопада 2021 року о 13.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з розглядом питань порядку денного п’ятнадцятої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

26 листопада 2021 року об 13.30 годині відбудеться засідання п’ятнадцятої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

1. Про вихід зі складу засновників Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня Веснянської, Нечаянської, Радсадівської сільських рад Миколаївського району Миколаївської області».

Доповідач: Сопільняк І.С. – секретар сільської ради.

1. Різне.

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00), або переглянути їх на офіційному сайті Нечаянської сільської ради nechayanska.gromada.org.ua, у розділі «Архів документів».

Секретар сільської ради                                                             І.Сопільняк