Форум для землевласників та землекористувачів області «Ринок землі та приватизація»

Дата: 21.09.2021 16:01

5 жовтня 2021 року в бізнес-центрі «Олександрівський» відбудеться аграрний форум, присвячений відкритому ринку землі.

Організатор заходу – ТОВ «Юридична компанія «Армада».

В ході форуму планується розглянути такі питання:

як сьогодні відбуваються угоди з купівлі-продажу сільськогосподарської землі?

як працює обрахунок лімітів по гектарах щодо придбання сільськогосподарської землі?

як збільшити земельний банк тим, у кого у власності знаходиться більше 100 га сільськогосподарської землі?

які існують проблемні аспекти оформлення землі на родичів та інших членів сім’ї?

який порядок дарування сільськогосподарської землі: нові правила,
обмеження та податкові наслідки;

як підтвердити походження коштів для придбання земельної ділянки?

як обраховуються гектари подружжя, які придбаваються у спільну сумісну власність?

як впорядкувати документальні відносини з пайщиками, які отримали орендну плату наперед?

як правильно укласти попередній договір купівлі-продажу земельної ділянки?

як не втратити та захистити існуючий земельний банк?

як не втратити переважне право на придбання земельної ділянки?

що робити, якщо до вас звернувся власник земельної ділянки щодо викупу ділянки суб’єктом переважного права?

скільки раз і кому можна передавати переважне право?

як оформити дозвіл на перед переважного права викупу земельної ділянки?

які існують істотні умови угоди про передачу переважного права?

які наслідки передачі переважного права?

який існує порядок приватизації земельних ділянок фермерських господарств?

як підтвердити трудовий стаж членів фермерського господарства?

яка процедура розпаювання земельних ділянок?

що робити, якщо не вистачає членів фермерського господарства для повного розпаювання земельної ділянки?

яка склалася судова практика у спорах щодо приватизації земельних ділянок?

як не втратити землю господарства?

Спікери заходу:

Олександр Кузнєцов - керуючий партнер. Спеціалізація: земельне право. Проведення земельного аудиту сільськогосподарських підприємств. 9 років досвіду юридичного супроводу аграрного бізнесу.
Ілля Шевченко - старший партнер практики вирішення спорів, адвокат, понад 500 успішних судових кейсів щодо вирішення земельних спорів.
Ігор Оборотов - співкеруючий партнер, адвокат. Спеціалізація: земельне та податкове право. Керівник юридичного відділу із супроводу понад 100 агропідприємств в форматі постійного абонентського обслуговування.
Станіслав Лущенков – адвокат, спеціалізація: податкові та земельні спори. Практичний досвід юридичного супроводу агропідприємств понад 15 років.
Анастасія Луук – співкеруюча партнерка, адвокат. Спеціалізація: земельні правовідносини, комплексне абонентське обслуговування агробізнесу, податкове право. Понад 100 успішних судових спорів з Державної податковою службою України.

Валентин Карасьов – юрист. Спеціалізація: договірний супровід земельних правовідносин, аудит господарської діяльності агропідприємств.

Місце проведення: Бізнес-центр «Олександрівський» м. Миколаїв, вул. Нікольська, буд. 25.

Тривалість заходу: з 10:00 до 18:00

Участь у заході за попередньою реєстрацією безкоштовна. Початок реєстрації з 9:00

Реєстрація за телефонами: +38 067 141 71 46; +38 095 199 07 58