ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 26.07.2021 13:47

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

Замовник: Відділ освіти, молоді, спорту та культури Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

Найменування предмета закупівлі: Поточний ремонт харчоблоку в Нечаянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради по вул. Шкільна, 13  у с. Нечаяне, Миколаївського району, Миколаївської області
(код за ДК 021:2015 – 45450000-6- Інші завершальні будівельні роботи)

Вид процедури: відкриті торги.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-23-000848-a

Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі: 874 411,95 грн. (вісімсот сімдесят чотири тисячі чотириста одинадцять гривень дев’яносто п’ять  коп.), відповідно Рішення про бюджет Нечаянської сільської територіальної громади Миколаївського району Миколаївської області №14 від 24.12.2021 року.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: якість товару повинна відповідати умовам державних стандартів, що є чинними на території України для відповідної категорії товару та технічним умовам щодо їх виробництва.