IV позачергова сесія восьмого скликання

Дата: 11.01.2021 13:24

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 14 грудня 2020 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

18 січня 2020 року о 13.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з розглядом питань порядку денного четвертої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

18 січня 2020 року о 14.00 годині відбудеться засідання четвертої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

1. Про внесення змін до бюджету Нечаянської сільської ради на 2021 рік.

Доповідач: Серебрій Т.Ю. – начальник фінансового відділу сільської ради.

1. Про поділ земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення.

Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

1. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.

Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою.

1. Різне.

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Секретар сільської ради                                                             І.Сопільняк