На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

 14 грудня 2020 року о 13.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань: бюджету, фінансів, житлово-комунального; господарства, депутатської діяльності та соціально-економічного розвитку; АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою, будівництва та захисту прав громадян з розглядом питань порядку денного другої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

 

14 грудня 2020 року о 14.00 годині відбудеться засідання другої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

  1. Про затвердження Регламенту роботи  Нечаянської сільської ради.

          Доповідач: Сопільняк І.С. – секретар сільської ради.

  1. Про внесення змін та доповнень до рішення Нечаянської сільської ради №4 від 30.01.2020 року «Про внесення змін та доповнень до рішення  сільської ради №7 від 22 грудня 2017 року «Про затвердження структури та чисельності  апарату Нечаянської сільської ради та підвідомчих установ». Доповідач: Сопільняк І.С. – секретар сільської ради.
  2. Про створення фінансового відділу Нечаянської сільської ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації. Доповідач: Серебрій Т.Ю. – начальник фінансового відділу сільської ради.
  3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність. Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.
  4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в оренду. Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.
  5. Про затвердження Положення про старосту. Доповідач: Сопільняк І.С. – секретар сільської ради.
  6. Про затвердження старости сіл Данилівка, Новоподілля та селища Тронка. Доповідач: Вівчар М.М. – сільський голова.
  7. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 30 листопада 2020 року №8 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу». Доповідач: Вівчар М.М. – сільський голова.
  8. Про уповноваження старости сіл Данилівка, Новоподілля та  селища Тронка щодо вчинення нотаріальних дій. Доповідач: Сопільняк І.С. – секретар сільської ради.

           Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

 

Секретар сільської ради                                                             І.Сопільняк