Макет пам'ятника

Дата: 13.07.2020 14:16

Шановні жителі Нечаянської громади, Нечаянська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області повідомляє, що з  09 липня 2020 року по 09 серпня 2020 року розпочинається процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо макету пам’ятника воїнам - односельчанам і братської могили радянських воїнів в с.Нечаяне біля дороги Миколаїв – Одеса (далі – пам’ятник) та благоустрій території навколо нього.

Ознайомитися з макетом пам’ятника та облаштування території навколо нього можна за адресою: 57140, Миколаївська область, Миколаївський р-н, с. Нечаяне, вул. Одеська, буд. 15, а також на офіційному веб-сайті - https://nechayanska-gromada.gov.ua/

Пропозиції громадськості подаються у письмовій  формі з обґрунтуваннями до Нечаянської сільської ради за адресою:  Миколаївська область, Миколаївський р-н, с. Нечаяне, вул. Одеська, буд. 15 або на електронну адресу: nec-hsr@ukr.net

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій громадськості – секретар сільської ради Сопільняк Ірина Сергіївна, роб. (0512) 51-00-73.

Строк завершення розгляду пропозицій – включно до 24.00 години 09.08.2020 року.

10.08.2020 року о 14.00 год. у приміщенні Нечаянської сільської ради за адресою: 57140, Миколаївська область, Миколаївський р-н, с. Нечаяне, вул. Одеська, буд. 15 відбудуться громадські обговорення. Предмет обговорення – затвердження макету пам’ятника воїнам - односельчанам і братської могили радянських воїнів та благоустрою території навколо нього.

У громадських обговореннях можуть брати участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території Нечаянської громади, юридичні особи, які здійснюють діяльність на території громади, представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію.