Інформація для розміщення на офіційному веб-сайті

 Нечаянської сільської ради

 

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

 

 10 липня 2020 року о 14.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань: бюджету, фінансів, житлово-комунального; господарства, депутатської діяльності та соціально-економічного розвитку; АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою, будівництва та захисту прав громадян з розглядом питань порядку денного п’ятдесят четвертої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

 

10 липня 2020 року о 15.00 годині відбудеться засідання п’ятдесят четвертої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

  1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території  Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.    

  1. Про встановалення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне  від                       земельної ділянки на території Нечаянської сільської ради Миколаївського району

Миколаївської області.

            Доповідач: Сопільняк І.С. – секретар сільської ради.

  1. Про встановлення місцевих податків і зборів (єдиного) на території Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

            Доповідач: Сопільняк І.С. – секретар сільської ради.

  1. Про внесення змін до бюджету Нечаянської сільської ради на 2020 рік.

Серебрій Т.Ю. – начальник відділу фінансів.

  1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 28 квітня 2020 року №4 «Про поділ земельних ділянок комунальної власності  сільськогосподарського призначення».

            Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

            Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

  1. Про надання дозволу на виготовлення   проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки.

             Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

  1. Різне.

 

            Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

 

 

Секретар сільської ради                                                             І.Сопільняк