На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року №1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

 

 18 червня 2020 року о 13.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань: бюджету, фінансів, житлово-комунального; господарства, депутатської діяльності та соціально-економічного розвитку; АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою, будівництва та захисту прав громадян з розглядом питань порядку денного п’ятдесят третьої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

 

 18 червня 2020 року о 14.30 годині відбудеться засідання п’ятдесят третьої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

  1. Про затвердження проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуюванням людей в частині систем оповіщення про пожежу в  Благодарівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради по вул. Молодіжна, буд. 40а у селищі Благодарівка, Миколаївського району Миколаївської області».

Доповідач: Козлов Я.М. – заступник сільського голови.    

  1. Про затвердження проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуюванням людей в частині систем оповіщення про пожежу в Іванівському ЗЗСО І-ІІ ступенів Нечаянської сільської ради по вул. Шкільна, буд. 27а у селі Іванівка, Миколаївського району  Миколаївської області».

            Доповідач: Козлов Я.М. – заступник сільського голови.

  1. Про затвердження проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуюванням людей в частині систем оповіщення про пожежу в Нечаянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради по вул. Шкільна, буд. 13 у селі Нечаяне, Миколаївського району Миколаївської області».

            Доповідач: Козлов Я.М. – заступник сільського голови.

  1. Про поділ земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення.

Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

            Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою.

            Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

  1. Про надання дозволу на виготовлення   проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки.

             Доповідач: Нестерчук О.В. – начальник земельного відділу.

8. Про внесення змін до бюджету Нечаянської сільської ради на 2020 рік.

             Доповідач: Серебрій Т.Ю. - головний бухгалтер.

9. Різне.

 

            Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

 

 

Секретар сільської ради                                                             І.Сопільняк