Інформація щодо режиму роботи уповноважених органів з питань пробації в умовах загальнонаціонального карантину

Дата: 01.04.2020 08:32

У зв’язку з пандемією коронавірусу Миколаївський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області з питань пробації переведено в особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

До кінця карантинного періоду:

- скасовуються групові заходи;

- відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки до органу пробації на реєстрацію або за викликом за умови неможливості дістатися до органу пробації  іншим способом;

- у разі неможливості особистої явки до уповноваженого органу з питань пробації суб’єктом пробації проводиться обов’язкове спілкування з персоналом уповноваженого органу з питань пробації шляхом телефонної розмови або іншим відділеним  зв’язком.

Звертаємо Вашу увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації за рішенням суду!

Отримати інформацію довідкового характеру можна за телефоном: (044) 363-01-31 – «гаряча телефонна лінія» Державної установи «Центр пробації», або звернувшись через повідомлення на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook «Пробація України Probation in Ukraine»

У разі неможливості прибуття на реєстрацію або за викликом у зв’язку з введенням карантинних заходів (тимчасове припинення транспортного сполучення) Вам необхідно повідомити про це Миколаївський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області за телефоном (093)  12 19 179.

Бережіть себе, зберігайте спокій та будьте здорові!