На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року № 1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

 

 09 жовтня 2019 року о 13.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань: бюджету, фінансів, житлово-комунального; господарства, депутатської діяльності та соціально-економічного розвитку; АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою, будівництва та захисту прав громадян з розглядом питань порядку денного сорок сьомої сесії сільської ради восьмого скликання.

 

09 жовтня 2019 року о 14.00 годині відбудеться засідання сорок сьомої сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

 

  1. Про затвердження містобудівної документації на місцевому рівні – «Генерального плану села Нечаяне, поєднаного з планом зонування території села Нечаяне, Миколаївського району Миколаївської області зі зміною меж».
  2. Про затвердження містобудівної документації на місцевому рівні – «Генерального плану селища Благодарівка, поєднаного з планом зонування території селища Благодарівка, Миколаївського району Миколаївської області зі зміною меж».
  3. Про внесення змін до бюджету Нечаянської сільської ради на 2019 рік.
  4. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність майна.
  5. Про затвердження технічної документації із землеустрою.
  6. Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки.
  7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  8. Про припинення права користування земельною ділянкою.
  9. Різне.

            Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

 

Секретар сільської ради                                                             І.Сопільняк