На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року № 1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

 

 23 серпня 2019 року о 13.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань: бюджету, фінансів, житлово-комунального; господарства, депутатської діяльності та соціально-економічного розвитку; АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою, будівництва та захисту прав громадян з розглядом питань порядку денного сорок шостої сесії сільської ради восьмого скликання.

 

23 серпня 2019 року о 14.00 годині відбудеться засідання сорок шостої сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

 

 1. Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки.
 2. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність.
 3. Про погодження надання земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою.
 5. Про організацію харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах та закладах загальної середньої освіти Нечаянської сільської ради  Миколаївського району Миколаївської області.
 6. Про встановлення батьківської плати  за харчування дітей  в  дошкільних  навчальних закладах Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.
 7. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «Джерело - 2».
 8. Про внесення змін до бюджету Нечаянської сільської ради на 2019 рік.
 9. Про затвердження проектної документації по робочому проекту «Реконструкція спортивного майданчика зі штучним покриттям по вул. Молодіжна, 40-а в с. Благодарівка Миколаївського району Миколаївської області».
 10. Про затвердження Детального плану території.
 11. Різне.

 

            Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

 

 

Секретар сільської ради                                                             І.Сопільняк