ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні мешканці

сіл Нечаяне, Іванівка та с-ща Благодарівка!

Повідомляємо, що з 11 липня 2019 року по 09 серпня 2019 року будуть здійснені громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з питання розгляду документів державного планування - генеральних планів поєднаних з планом зонування територій населених пунктів сіл Нечаяне, Іванівка та с-ща Благодарівка Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області на підставі рішення Нечаянської сільської ради №1 від 13.03.2019 р., та звітів про стратегічну екологічну оцінку до цих документів державного планування, відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО, який приймає рішення про затвердження документу, - Нечаянська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області, виконавець – ТОВ «Проектне бюро «Базис».

 Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження подаються до Нечаянської сільської ради за адресою:  Миколаївська область, Миколаївський р-н, с. Нечаяне, вул. Миру, буд. 27-а або на електронну адресу:

[email protected]

 Проведення консультацій з управлінням охорони здоров’я Миколаївської ОДА;  управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА; Міністерством екології та природних ресурсів України та Міністерством охорони здоров'я України,  у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається, відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».

Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 24.00 години 09.08.2019 року.

  Ознайомитися з документацією можна за адресою: Миколаївська область, Миколаївський р-н, с. Нечаяне, вул. Миру, буд. 27-а, а також на офіційному веб-сайті - https://nechayanska-gromada.gov.ua/

Відповідальний: Сопільняк Ірина Сергіївна, роб. (0512) 51-00-23

 

Голова

Нечаянської сільської ради                               М.М. Вівчар