Громадські слухання з питання розгляду генеральних планів територій населених пунктів с. Нечаяне, с-ща Благодарівка та с. Іванівка

Дата: 06.06.2019 11:36

Шановні мешканці населених пунктів

с. Нечаяне, с-ща Благодарівка та с. Іванівка!

Повідомляємо, що 19 червня 2019 року з 10 години 00 хвилин до 15 години 00 хвилин  будуть проведені громадські слухання відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генеральних планів поєднаних з планами зонування територій населених пунктів с. Нечаяне, с-ща Благодарівка та с. Іванівка Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області на підставі рішення Нечаянської сільської ради від  21.12.2018 року № 382-VII.

Генеральні плани поєднані з планами зонування територій населених пунктів с. Нечаяне, с-ща Благодарівка та с. Іванівка розроблені з метою:

• обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови територій

с. Нечаяне, с-ща Благодарівка та с. Іванівка;

• визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення територій;
  • підготовка пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Замовник генерального плану – Нечаянська сільська рада, виконавець – ТОВ Проектне бюро «Базис».

Місце проведення громадських слухань с-ще. Благодарівка – приміщення будинку культури о 10 годині 00 хвилин

Місце проведення громадських слухань с. Іванівка – приміщення сільського клубу о 12 годині 00 хвилин

Місце проведення громадських слухань с.Нечаяне – приміщення сільської ради о 14 годині 00 хвилин

Пропозиції  громадськості  подаються в письмовій  формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 р. №555 «Про  затвердження  Порядку проведення  громадських  слухань щодо  врахування  громадських інтересів під час розроблення  проектів  містобудівної  документації  на  місцевому рівні») до Нечаянської сільської ради.

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти безпосередню участь в розгляді генеральних планів поєднаних з планами зонування територій населених пунктів

с. Нечаяне, с-ща Благодарівка та с. Іванівка .