ХL позачергова сесія восьмого скликання

Дата: 20.03.2019 13:45

Нечаянської сільської ради

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року № 1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

21 березня 2019 року о 10.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань: бюджету, фінансів, житлово-комунального; господарства, депутатської діяльності та соціально-економічного розвитку; АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою, будівництва та захисту прав громадян з розглядом питань порядку денного сорокової позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

21 березня 2019 року о 10.30 годині відбудеться засідання сорокової позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

1. Про внесення змін до бюджету Нечаянської сільської ради на 2019 рік.

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Секретар сільської ради                                                             І.Сопільняк