На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року № 1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

 

 13 березня 2019 року о 13.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань: бюджету, фінансів, житлово-комунального; господарства, депутатської діяльності та соціально-економічного розвитку; АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою, будівництва та захисту прав громадян з розглядом питань порядку денного тридцять дев’ятої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

 

13 березня 2019 року о 14.00 годині відбудеться засідання тридцять дев’ятої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

 

  1. Про розроблення генеральних планів та зонінгів населених пунктів: села Нечаяне, села Іванівка, селища Благодарівка Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області зі зміною меж.
  2. Про розроблення детального плану території  в межах території села Нечаяне Миколаївського району Миколаївської області.
  3. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою для  ведення особистого селянського господарства.
  4. Про передачу земельних ділянок державної власності у  комунальну власність.
  5. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в у разі зміни її цільового призначення.
  6. Про утворення місцевої пожежної команди Нечаянської  сільської ради

Миколаївського району Миколаївської області. 

  1. Про роботу закладів освіти Нечаянської об’єднаної територіальної громади у першому семестрі 2018-2019 навчальних років.
  2. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Нечаянської сільської ради   на 2017-2022 роки.     

 

            Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

 

 

Секретар сільської ради                                                             І.Сопільняк