Інформація для розміщення на офіційному веб-сайті

 Нечаянської сільської ради

 

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року № 1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

 

 14 листопада 2018 року о 09.30 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань: бюджету, фінансів, житлово-комунального; господарства, депутатської діяльності та соціально-економічного розвитку; АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою, будівництва та захисту прав громадян з розглядом питань порядку денного тридцять другої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

 

14 листопада 2018 року о 10.00 годині відбудеться засідання тридцять третьої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

 

  1. Про відкликання проектної заявки «Нове будівництво модульної котельні Нечаянської ЗОШ І-ІІІ ст. по вул. Шкільна 13 в с. Нечаяне, Миколаївського району Миколаївської області».
  2. Про внесення змін та доповнень до рішень  Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.
  3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                                

в оренду.

  1. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки.
  2. Про розроблення детального плану території в межах території села Нечаяне Миколаївського району Миколаївської області.
  3. Різне.

            Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

 

 

Секретар сільської ради                                                             І.С.Сопільняк