День села.

Дата: 26.10.2018 11:29

Осінь - насичена пора збору врожаю та святкувань.  Дні сіл відбуваються по всій Нечаянській громаді. В цьому році, свій день народження відсвяткували весело. Адже праця і відпочинок – двійко добрих друзів, які роблять життя людини змістовним. Без праці – не буде хліба на столі, без відпочинку – радості на душі. Свята почались з 22 вересня - День села відзначали у с-щі Благодарівка.

6 жовтня відсвяткували жителі с.Нечаяне 228-му річницю. А почалось все з відкриття футбольного міні-поля.

Продовжилось свято біля Нечаянського БК, було все і концерт, і аніматори, і аквагрим, і пушка Метофана, і атракціони, і смаколики. Ввечері радував присутніх своїм співом Артем Кондратюк, фіналіст телепроекту "Голос Країни". Далі було незабутнє фаєр-шоу!

Вже доброю традицією стало проведення конкурсу "Караоке" на День села, переможець виграв мультиварку.

20 жовтня с-щу Маловарварівка виповнилося 90 років.

Незмінною складовою кожного свята була концертна програма: з талановитими місцевими виконавцями та запрошеними колективами, а також – смачні частування від місцевих господинь, вечори живої танцювальної музики та святковий салют…

Центри культури і дозвілля Нечаянської громади, місцеві меценати та активні жителі у кожному селі змогли спільно влаштувати для своїх земляків свято. Дякуємо всім, хто долучився та бажаємо подальшої корисної співпраці.