ХХХІ позачергова сесія восьмого скликання

Дата: 24.09.2018 16:02

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року № 1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

26 вересня 2018 року о 10.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань: бюджету, фінансів, житлово-комунального; господарства, депутатської діяльності та соціально-економічного розвитку; АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою, будівництва та захисту прав громадян з розглядом питань порядку денного тридцять першої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

26 вересня 2018 року о 11.00 годині відбудеться засідання тридцять першої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

1. Про затвердження проектної документації.
  2. Про розроблення детального плану території в межах території села Нечаяне Миколаївського району Миколаївської області.
  3. Про внесення змін до бюджету Нечаянської сільської ради на 2018 рік.
  4. Про погодження затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Нечаянської сільської ради (за межами

населеного пункту).

1. Про погодження надання земельних ділянок для ведення особистого  селянського господарства.
  2. Про передачу земельних ділянок   з  державної у комунальну власність.
  3. Про скасування рішення  ХХІV позачергової сесії Нечаянської сільської ради VIII скликання від 11.05.2018року «Про надання погодження для відведеня земельної ділянки в оренду Науковому парку Миколаївського національного аграрного університету «Агроперспектива»».
  4. Про клопотання АТ «Миколаївобленерго».

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Секретар сільської ради                                                             І.С.Сопільняк