Інформація для розміщення на офіційному веб-сайті

 Нечаянської сільської ради

 

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року № 1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

 

 10 липня 2018 року о 13.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань: бюджету, фінансів, житлово-комунального; господарства, депутатської діяльності та соціально-економічного розвитку; АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою, будівництва та захисту прав громадян з розглядом питань порядку денного двадцять шостої сесії сільської ради восьмого скликання.

 

10 липня 2018 року о 14.00 годині відбудеться засідання двадцять шостої сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

 

1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території   Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

2. Про встановалення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки на території Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

3. Про встановлення місцевих податків і зборів  (єдиного) на території  Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

4. Про погодження надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

5. Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році  в  Нечаянській об’єднаній територіальній громаді Миколаївського району Миколаївської області

6. Про внесення змін до бюджету Нечаянської сільської ради на 2018 рік.

7. Про встановлення батьківської плати  за харчування дітей  в  дошкільних   навчальних закладах Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

8. Про створення комісії щодо перевірки готовності закладів у новому 2018-2019 навчальному році.

3. Різне.

 

            Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

 

 

Секретар сільської ради                                                             І.С.Сопільняк