ХХV позачергова сесія восьмого скликання

Дата: 21.05.2018 13:57

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року № 1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

22 травня 2018 року о 13.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань: бюджету, фінансів, житлово-комунального; господарства, депутатської діяльності та соціально-економічного розвитку; АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою, будівництва та захисту прав громадян з розглядом питань порядку денного двадцять п'ятої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

22 травня 2018 року о 14.00 годині відбудеться засідання двадцять п’ятої позачергової сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

1. Про розроблення детального плану території в межах території с.Нечаяне Миколаївського району Миколаївської області.

2. Про внесення змін до бюджету Нечаянської сільської ради на 2018 рік.

3. Різне.

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Секретар сільської ради                                                             І.С.Сопільняк