Про медицину на селі.

Дата: 16.05.2018 15:54

Про медицину на селі.

Сьогодні 16 травня в приміщенні сільської ради відбулася зустріч небайдужих мешканців Нечаянської громади з Петром Барановим, головним лікарем КЗ «Миколаївського РЦПМСД» та Тетяною Хоржевською, головним лікарем Центральної районної лікарні.

У нас планується будівництво нової амбулаторії, де працюватимуть два лікарі. Один буде постійно перебувати в амбулаторії, другий об’їжджатиме всі населенні пункти Нечаянської громади. Зараз існує проблема – не вистачає кваліфікованих лікарів. Тому у нас поки один лікар.

Якщо наш сімейний лікар підпише декларацію з 1800 пацієнтами, то отримає фінансування з державного бюджету і ми будемо під наглядом  спеціаліста. Тоді ніхто не зможе сказати: «Була лікарня раніше – вже нема. Де вона поділася? І ми знов залишились без нічого».crying

«Амбулаторії, транспорт і зв’язок. Гроші є. У бюджеті закладено під цей законопроект 4 мільярди гривень», – анонсує заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

Світ рухається вперед і ми повинні крокувати у ногу з часом. Медичній реформі бути. І наша задача обрати собі сімейного лікаря та підписати з ним декларацію. Будьте здорові!