Привітали людей похилого віку

Дата: 05.10.2017 13:59

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана 29 вересня у Нечаянському будинку культури відбулася зустріч з представниками старшого покоління. На святі були присутні сільський голова Вівчар М.М., секретар сілсьької ради Сопільняк І.С. та начальник відділу з питань соціального захисту, роботи з сім'ями та зихисту прав дітей Минта О.В.

Микола Миколайович подякував старшому поколінню за їх працю та привітав ювілярів, яким у вересні виповнилося 80, 90 років, побажав здоров’я, тепла та довголіття та вручив пам'ятні подарунки.

Юні артисти вітали присутніх віршами та піснями. Продемонстрували свої таланти і «поважні» артисти: Зафтонова Юлія Іванівна та Філіпова Марія Василівна розповіли гуморески, Інютіна Софія Миколаївна та Карпенко Валентина Прокопівна декламували вірші, Захлипа Костянтин Григорович привітав присутніх чудовою піснею. Зустріч прошла у теплій  та затишній обстановці.