ХХІІ позачергова сесія восьмого скликання

Дата: 12.03.2018 09:30

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, затвердженого рішенням сільської ради від 04 січня 2017 року № 1,  Нечаянська сільська рада повідомляє:

15 березня 2018 року о 13.00 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій сільської ради з питань: бюджету, фінансів, житлово-комунального; господарства, депутатської діяльності та соціально-економічного розвитку; АПК, земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, адміністративно-територіального устрою, будівництва та захисту прав громадян з розглядом питань порядку денного дев’ятнадцятої сесії сільської ради восьмого скликання.

15 березня 2018 року о 14.00 годині відбудеться засідання двадцять другої сесії сільської ради восьмого скликання, на якій планується розглянути питання:

1. Про внесення змін до бюджету Нечаянської сільської ради на 2018 рік.

2. Про затвердження проекту землеустрою.

3. Різне.

Особи, які бажають ознайомитись з даними проектами рішень сільської ради, можуть звертатися до Нечаянської сільської ради (57140, с.Нечаяне, вул. Одеська, 15, секретар сільської ради) у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер - з 8:00 до 12:00, з 12: 45 до 16:00, у п'ятницю - з 8:00 до 12:00, з 12:45 до 15:00).

Секретар сільської ради                        І.С.Сопільняк