Скликання: восьме скликання
Сесія / комісія: ІХ сесія
Тип документу: рішення сесій сільської ради
Дата: 18.06.2021
Номер документу: 9
Назва документу: ІХ сесія восьмого скликання
Прикріплені файли:
 1. поіменне голосування (8.18 МБ)
 2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (0.11 МБ)
 3. Про встановалення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (0.12 МБ)
 4. Про встановлення місцевих податків і зборів (єдиного) на території Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (0.14 МБ)
 5. Про внесення змін до бюджету Нечаянської сільської територіальної громади на 2021 рік (0.11 МБ)
 6. Про затвердження акту приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, розташованого за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, село Нечаяне, вулиця Одеська, будинок 7 (0.02 МБ)
 7. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (0.04 МБ)
 8. Про прийняття індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (0.02 МБ)
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність (0.02 МБ)
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в розмірі земельної частки (паю) для ведення фермерського господарства (0.02 МБ)
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (0.02 МБ)
 12. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка надається в оренду (0.02 МБ)
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою (0.02 МБ)
 14. Про припинення права власності на земельні ділянки (0.02 МБ)
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (0.02 МБ)
 16. Про резервування земельних ділянок та створення громадських пасовищ на території Нечаянської сільської ради (0.02 МБ)
 17. Про надання згоди на розпаювання земель фермерських господарств (0.02 МБ)
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в оренду (0.02 МБ)
 19. Про затвердження Акту приймання-передачі окремого індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Миколаївського району Миколаївської області у комунальну власність Нечаянської сільської ради Миколаївського рай (0.03 МБ)
 20. Про затвердження Акту приймання-передачі нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Миколаївського району Миколаївської області у комунальну власність Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської област (0.03 МБ)
 21. Про затвердження Акту приймання-передачі автотранспортних засобів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Миколаївського району Миколаївської області у комунальну власність Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївсько (0.03 МБ)