Скликання: восьме скликання
Сесія / комісія: ХХ сесія
Тип документу: рішення сесій сільської ради
Дата: 15.11.2022
Автор: Сільська рада
Номер документу: 20
Назва документу: Проєкти рішень
Прикріплені файли:
  1. Про перепрофілювання ( зміну типу) та перейменування Нечаянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області на Нечаянський ліцей Нечаянської сільської ради Миколаївського (0.02 МБ)
  2. Про перепрофілювання (зміну типу) та перейменування Благодарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області на Благодарівський ліцей Нечаянської сільської ради Миколаї (0.02 МБ)
  3. Про реорганізацію та перепрофілювання (зміну типу) перейменування Іванівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області на Іванівську початкову школу Нечаянської сільс (0.02 МБ)
  4. Про ліквідацію Данилівського закладу загальної середньої освіти І ступеня Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (0.02 МБ)
  5. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Благодарівського закладу дошкільної освіти Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (0.02 МБ)
  6. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Іванівського закладу дошкільної освіти Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (0.02 МБ)
  7. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Маловарварівського закладу дошкільної освіти Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (0.02 МБ)
  8. Про внесення змін до бюджету Нечаянської сільської територіальної громади на 2022 рік (0.09 МБ)
  9. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (0.02 МБ)