Персональний склад виконавчого комітету

Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області

Голова виконавчого комітету - Вівчар Микола Миколайович – сільський голова.

Заступник голови виконавчого комітету - Козлов Ярослав Миколайович - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Секретар виконавчого комітету - Сопільняк Ірина Сергіївна – секретар сільської ради.

Члени виконавчого комітету:

1. Швець Ніна Володимирівна – староста Благодарівського старостинського округу №1.
    2. Поліщук Людмила Борисівна - староста сіл Данилівка, Новоподілля та селища Тронка.
    3. Серебрій Тетяна Юріївна – начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер.
    4. Минта Олена Вікторівна – начальник відділу з питань соціального захисту, роботи з сім’ями та захисту прав дітей.
    5. Нестерчук Олександр Володимирович - начальник відділу з питань земельних відносин.
    6. Пшеничняк Юлія Михайлівна – в.о. начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури.
    7. Попова Марина Юріївна – начальник відділу Центру надання адміністративних послуг.
    8. Петрова Інна Зіновіївна – завідувач військово-облікового бюро.
    9. Голобля Олександра Орестівна – діловод.
    10.  Орищенко Сергій Юрійович – директор ПЖПП «Нечаянське».
    11. Керлан Анатолій Володимирович – директор КП Джерело -2».