Повідомлення про затвердження містобудівних документацій

Дата: 17.10.2019 14:23

1. «Генеральний план села Нечаяне, поєднаного з планом зонування території села Нечаяне, Миколаївського району Миколаївської області зі зміною меж».
  2. «Генеральний план селища Богданівка, поєднаного з планом зонування території селища Богданівка, Миколаївського району Миколаївської області зі зміною меж».

У відповідності до норм ст. 16, 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та  Закону України «Про доступ публічної інформації» Нечаянська сільська рада оголошує, що затверджено містобудівну документацію по об’єктам:

1.  «Генеральний план села Нечаяне, поєднаного з планом зонування території села Нечаяне, Миколаївського району Миколаївської області зі зміною меж».

Підстава: рішення ХLVII сесії восьмого скликання Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області від 09.10.2019 за №№ 1, 2:

- «Про затвердження Генерального плану села Нечаяне, поєднаного з планом зонування території села Нечаяне, Миколаївського району Миколаївської області зі зміною меж»;

- «Про затвердження Генерального плану селища Богданівка, поєднаного з планом   зонування території селища Богданівка, Миколаївського району Миколаївської області зі зміною меж».

Замовник: Нечаянська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «ПБ «Бизис»» м. Одеса.

З матеріалами генеральних планів села Нечаяне та селища Богодарівка можна ознайомитись в приміщенні Нечаявської сільської ради за адресою: с. Нечаяне, вул. Одеська, 15, тел. (0512) 51-00-73, 51-01-32