Повідомлення про затвердження містобудівної документації - «Генеральний план села Іванівка, поєднаний з планом зонування території села Іванівка, Миколаївського району Миколаївської області зі зміною меж».

Нечаянська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області повідомляє про затвердження документу державного планування, а саме: - «Генеральний план села Іванівка, поєднаний з планом зонування території села Іванівка, Миколаївського району Миколаївської області зі зміною меж» рішенням  Нечаянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області  від 20.1

Повідомлення про затвердження містобудівних документацій

«Генеральний план села Нечаяне, поєднаного з планом зонування території села Нечаяне, Миколаївського району Миколаївської області зі зміною меж». «Генеральний план селища Богданівка, поєднаного з планом зонування території селища Богданівка, Миколаївського району Миколаївської області зі зміною меж».